Szkoła finansów

Szkoła finansów jest programem kierowanym do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Jego celem jest uzupełnienie programu nauczania przedsiębiorczości, poprzez warsztaty prowadzone przez eksperta z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie przedsiębiorczości. Zajęcia mają na celu przybliżenie uczniom pojęć z zakresu gospodarki oraz przedsiębiorstwa, wspomóc ich w planowaniu kariery, a także wskazać skuteczne metody zarządzania finansami oraz inwestycji.

Metodą nauczania stosowaną w programie jest nauczanie przez osobiste doświadczenie. Uczniowie uczą się planować przedsięwzięcia, analizować rynek oraz oceniać efekty swoich działań.

Zajęcia prowadzi Ireneusz Jundziłł – z wykształcenia psycholog zarządzania specjalizujący się w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Tytuł magistra obronił na Wyższej Szkole Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego. Jego doświadczenie zawodowe obejmuje działalność w organizacjach pozarządowych (Polska Fundacja im. Roberta Schumanna), firmach konsultingowych, mediach (TVN CNBC) oraz w szkołach i uczelniach, jako wykładowca przedsiębiorczości. Jest również przedsiębiorcą. Interesuje się psychologią, samorozwojem oraz historią.

Wróć na początekp