Polski Instytut Myśli Gospodarczej

Kampanie społeczne

Polski Instytut Myśli Gospodarczej organizuje kampanie społeczne i edukacyjne, które mają na celu zwrócenie uwagi nie tylko społeczeństwa, ale również opiniotwórców oraz decydentów, na bieżące tematy, decyzje i działania podejmowane przez przedstawicieli najwyższych szczebli w Polsce, Unii Europejskiej i na świecie, a mające wpływ na codzienne życie każdego Obywatela.

Stoimy na straży świadomości Polaków odnośnie poczynań naszych reprezentantów zasiadających w parlamentach oraz innych decyzyjnych organach i instytucjach.

Jeśli uważasz, że jakiś temat wymaga nagłośnienia lub zorganizowania kampanii społecznej lub prowadzisz/planujesz kampanię i poszukujesz doświadczonych, wiarygodnych, niezależnych partnerów by wzmocnić oddziaływanie i zasięg kampanii skontaktuj się z nami. Przeanalizujemy wszystkie zgłoszenia.  

Partnerzy i wspierający nas

Fundacja im. Kazimierza PułaskiegoFundacja im. Stefana BatoregoEEA GrantsŚwiatowy Tydzień PrzedsiębiorczościEuropejskie Centrum Kształcenia PASCALPolska Akademia Public Relations (PAPR)Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego